حكم اعدام و قتل سلمان رشدى، به مسلمانان جهان ‏(صحیفه امام، ج‏21، ص: 263 )  

حكم اعدام و قتل سلمان رشدى، به مسلمانان جهان ‏(صحیفه امام، ج‏21، ص: 263 )  

بسمه تعالى‏
إنا للَّه و إنا إلیه راجعون‏
به اطلاع مسلمانان غیور سراسر جهان مى‏رسانم مؤلف كتاب «آیات شیطانى» كه علیه اسلام و پیامبر و قرآن، تنظیم و چاپ و منتشر شده است، همچنین ناشرین مطلع از محتواى آن، محكوم به اعدام مى‏باشند. از مسلمانان غیور مى‏خواهم تا در هر نقطه كه آنان را یافتند، سریعاً آنها را اعدام نمایند تا دیگر كسى جرأت نكند به مقدسات مسلمین توهین نماید و هر كس در این راه كشته شود، شهید است ان شاء اللَّه. ضمناً اگر كسى دسترسى به مؤلف كتاب دارد ولى خود قدرت اعدام او را ندارد، او را به مردم معرفى نماید تا به جزاى اعمالش برسد.
و السلام علیكم و رحمة اللَّه و بركاته.
روح اللَّه الموسوی الخمینى‏

اطلاعیه دفتر امام در وجوب قتل سلمان رشدى و عدم امكان توبه  (صحیفه امام، ج‏21، ص: 268)

بسمه تعالى‏ 
رسانه‏‌هاى گروهى استعمارى خارجى به دروغ به مسئولین نظام جمهورى اسلامى نسبت مى‏دهند كه اگر نویسنده كتاب آیات شیطانى توبه كند حكم اعدام درباره او لغو مى‏گردد. امام خمینى- مدّ ظلّه- فرمودند:
این موضوع صد در صد تكذیب مى‏گردد. سلمان رشدى اگر توبه كند و زاهد زمان هم گردد، بر هر مسلمان واجب است با جان و مال تمامى همّ خود را به كار گیرد تا او را به دَرك واصل گرداند. 
حضرت امام اضافه كردند:
اگر غیر مسلمانى از مكان او مطلع گردد و قدرت این را داشته باشد تا سریعتر از مسلمانان او را اعدام كند، بر مسلمانان واجب است آنچه را كه در قبال این عمل مى‏خواهد به عنوان جایزه و یا مزد عمل به او بپردازند.

چشم پدر مصطفی وقتی به تصویر فرزندش می افتد به او خیره می شود، محمود حسین با اینکه پیرنشان می دهد، اما صبوری وحماسه را می شوداز او دریافت،آرامش دراوموج می زند، گواینکه صبروحماسه ازنشانه های ایمان است.با اینکه برو بچه های مسجد جامع امام النقی (ع) دهکده بقعه مصطفی ویادمان فتوا را ساده وبی آلایش در صحن مسجد معماری کرده اند اما بقعه با هنر مقاومت و پایداری آمیخته است، دور تا دور بقعه نمادین مصطفی را مشبک هایی همانند ضریح پوشانده است،سنگ قبر نمادین مصطفی که دردو سوی آن سنگ نوشته فتوای امام خمینی وامام خامنه ای درارتداد مؤلف کتاب موهن آیات شیطانی نصب گردیده زودتراز همه جلب نظر می کند:

بسم رب الشهداء والصدیقین

یاد بود بسیجی عملیات استشهادی السید الشهید مصطفی مازح

تاریخ ومحل تولد: 1347 ه.ش شهر کوناکری گینه آفریقای غربی

تاریخ ومحل شهادت:1368 هتل شهر لندن محل مخفیگاه سلمان رشدی مرتد

محل دفن: دیرقانون لبنان

مصطفای شهید نسلی نوین ازطوسی، حاج بصیر،باکری، همت، وخرازی هاست که در صف طویل بسیج بین الملل اسلامی تحت زعامت وفرماندهی کل بسیجیان جهان اسلام قائم به نبرد شهید شده اند تا ابهت آمریکا، اسرائیل وانگلیس شکسته شود.

به غیر ازسنگ نوشته فتوای امامین (خمینی وخامنه ای)، لوح سنگی دیگری نیزدر مجاورت قبرنمادین مصطفی نصب شد که از حکایت تاریخی مواجهه ومناظره مرحوم شیخ حسین زارعی واهالی دهکده مقاومت کیاپی با خبرنگاران رسانه های نظام سلطه دراین دهکده خبری می دهد؛ زمانی را می گوییم که شیخ حسین در مقابله با زمزمه های تساهل گرا و لیبرال مسلکانه دولت دوم خردادیان که قصد عبور از فتوای تاریخی امام خمینی را درسر می پروراندند، او اما چند هزار متر اراضی زراعی اش را بعنوان جایزه کشندگان رشدی وقف واعلام کرده بود:

باسم الله النور

امام جماعت مسجد و بسیجیان وکشاورزان کیاپی درمناظره های تاریخی شکست سیاسی - خبری سنگینی بر حامیان سلمان رشدی مرتد (هیئت گزارشگران تلویزیونی CNN دولت شیطان بزرگ آمریکا وشبکه خبری

Sky دولت استعمار گرپیر انگلستان وارد نموده وتلاش های خبرگزاری کشور اروپایی ایتالیا را ناکام گذاردند

لذا آمریکا وانگلیس درکیاپی شکست خورده وباردیگر پوشالی بودن تکنیک و تکنولوژی رسانه ای نظام سلطه جهانی به اثبات رسید وموجب سر افرازی حزب اله ساری، مازندران مقاوم وایران اسلامی وانبوه مؤمنان جهان اسلام شد که اینهمه ارزانی صراط حقه نوبی، علوی، فاطمی، حسینی، مهدوی صلوات الله علیهم اجمعین، امام راحل و حضرت امام خامنه ای حفظه الله شهدای عزیز بویژه شهدای لشکرعزیز کربلای مازندران باد.

دو تابلو نوشته زیبای دیگری نیز یادمان فتوا وبقعه مصطفی را دربرگرفته و چشم نوازی می کند،تصویر بزرگی از مسجد النبی (ص) که دوعکس شهید مازح ومرحوم شیخ حسین بعنوان دومحب اهل عمل آل الله، بدان الصاق شده وزیارتنامه ای بامضامین صلوات وسلام بر امامین فتوا و درود بر مجریان فتوا که برای تحقق فرمان سلمان رشدی از جان عزیز خویش ونیز از مال ودارایی خود ایثار وانفاق کردند درمنظر هربیننده ای قراردارد.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 مهر 1389    | توسط: تخریبچی رابع     | طبقه بندی: عکس،  خبر،     | نظرات()