خبرنامه دانشجویان ایران: ”استثنائا ثبت نام به عمل آید“ و ”با نظر مساعد اقدام شود“ جملات مشترکی است که بروی نامه های مقامات و نمایندگان ارسالی به دفتر عبداله جعفر علی جاسبی از اتاق وی خارج شده و در دستور کار قرار می گیرد.
به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» آقای جاسبی از امكاناتی كه طی نزدیك به سه دهه بدون هیچ گونه نظارتی در اختیار داشته برای وامدار كردن برخی گلوگاه ها بهره گرفته است. آقای جاسبی در جمع مدیران سازمان مركزی و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد در چهل و پنجمین اجلاس شورای مركزی دانشگاه آزاد- اردیبهشت 1381، هدف خود را از اعطاء تسهیلات ویژه به صاحب منصبان اینگونه توصیف می‌كند: ”این همه به نمایندگان سرویس می‌دهیم و متقابلاً ما باید از حمایت نمایندگان برخوردار باشیم و مستلزم این است كه شما ارتباطتان را با نمایندگان بیشتر كنید و به طور كلی در سطح استان، در سطح شهر ما بتوانیم با همه مسئولین از جمله نمایندگان ارتباط داشته باشیم تا كارهای دانشگاه آزاد اسلامی را بتوانیم به خوبی پیش ببریم.
 این طور نباشد كه جاده یك طرفه باشد و سرویس بدهیم اما از آن طرف ما چیزی نخواهیم.“ البته وقتی رسماً‌ آقای جاسبی مبنا را در دانشگاه آزاد بر داد و ستد با شخصیتهای صاحب نفوذ قرار می‌دهد، باید دید در این مراودات چه سرویسهایی داده می‌شود و متقابلاً چه سرویسهایی اخذ می‌گردد؟


مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی با نادیده گرفتن مفاد اساسنامه دانشگاه و دیگر قوانین آموزش‌عالی كشور روندی به غیر از آنكه اشاره‌شد را برای اداره دانشگاه آزاد اسلامی در پیش گرفتند.
به عنوان مثال در گزارش كمیته نظارت، ارزیابی، بررسی و اجرای دقیق اساسنامه دانشگاه‌ آزاد اسلامی كه در سال 77 و در فاصله زمانی 26/2/77 تا 7/4/77 ، به جهت بررسی عملكرد دانشگاه آزاد اسلامی تشكیل گردید در مورد نحوه گزینش داوطلبان عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، آمده است :
” بر خلاف ماده(6) اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد مقررات و ضوابط حاكم بر مؤسسات آموزش‌عالی را با توجه به ویژگی‌های خاص خود تعدیل كرده و به مورد اجرا می‌گذارد... بر خلاف تبصره‌های 1 تا5 بند ع ماده(12) اساسنامه دانشگاه آزاد اسلامی، گزینش اعضای هیأت علمی دانشگاه، رأساً توسط دانشگاه و خارج از نظارت هیأت مركزی گزینش استاد انجام شده‌است.“
یكی از موارد بسیار مهم، دقت نظر در این موضوع بود كه دكتر عبداله جاسبی رئیس دانشگاه برای چه كسانی و با چه سمت‌های اجرایی در كشور، چه مجوز های استخدام خاص و استثنایی صادر كرده‌اند در حالیكه اگر این افراد می‌خواستند در دانشگاه‌های دولتی استخدام شوند اكثریت آنها به هیچ عنوان حتی حداقل شرایط لازم را نمی‌توانستند احراز كنند.


لیست کسانی که با وجود عدم صلاحیت به عنوان هیئت علمی منصوب شده اند:
1- استخدام فرماندار وقت كرج و قائم مقام سازمان ثبت اسناد كل كشور آقای (س ش ا چ) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
در سال 1379 در حالی كه آقای (س ش ا چ) سمت فرمانداری شهرستان كرج را نیز بر عهده داشته (كارمند تمام‌وقت وزارت كشور بوده‌اند)، تقاضای صدور حكم هیأت علمی تمام وقت برای واحد كرج را می‌نمایند. این درخواست طی نامه 9444/1 مورخ 15/5/79 رئیس واحد كرج خطاب به دكتر جاسبی به شرح ذیل ارسال می‌گردد:
 ” برادر (س ش ا چ) فرماندار شهرستان كرج و عضو هیأت علمی نیمه وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب كه دارای درجه كارشناسی تاریخ از دانشگاه تبریز و كارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران می‌باشند در نظر دارند به عضویت هیأت علمی تمام وقت واحد كرج درآیند. مستدعی است با عنایت به سمت‌های مختلف سیاسی و تجربه بیش از ده سال تدریس نامبرده در مراكز تربیت معلم و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه علوم انتظامی نظر آنجناب را امر به ابلاغ فرمایند تا طبق دستور اقدام لازم بعمل آید.


” دكتر جاسبی نیز در هامش نامه فوق و علیرغم اینكه خود بر غیر قانونی بودن استخدام پرسنل تمام وقت دستگاه های دولتی به عنوان عضو هیأت علمی تمام وقت دانشگاه واقف بوده‌اند، خطاب به معاون آموزشی دانشگاه دستور می‌دهند: ”جناب آقای دكتر شجاع- بررسی شود“. معاونت آموزشی نیز طی دستوری خطاب به دفتر استخدام هیأت علمی اعلام می‌كنند كه : ”با نظر مساعد اقدام شود.“
2 - استخدام رئیس سابق سازمان تعزیرات حكومتی آقای (ا ب)  به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (ا ب) دارای فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد اسلامی، در تاریخ 25/11/76  از دكتر عبداله جاسبی تقاضا می‌كند تا در یكی از واحدهای تهران دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان عضو هیأت علمی استخدام شوند. در این تقاضا آمده است : ”پیرو مذاکرات شفاهی و نظر مساعد جنابعالی در خصوص تقاضای هیأت علمی در یکی از واحدهای دانشگاهی تهران استدعا دارد با عنایت به سوابق تحصیلی و چند ترم تدریس در مراکز آموزش عالی نسبت به تسریع در امر گزینش و اشتغال دستور اقدام فرمایند.“ دكتر جاسبی نیز در هامش نامه ایشان، خطاب به معاون آموزشی وقت دانشگاه دستور می‌دهند: ” جناب آقای دكتر زارع با نظر مساعد بررسی و اقدام شود.“


3-استخدام نماینده سابق مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی آقای (م ع ك) به عنوان عضو هیأت‌علمی؛
آقای (م ع ك) نماینده مردم شهریار در دوره ششم مجلس شورای اسلامی و عضو حزب مشاركت ایران اسلامی، دارای مدرك تحصیلی دكتری حرفه‌ای (پزشكی عمومی) از دانشگاه علوم پزشكی ایران در سال 81 از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خواستار عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می‌شود.  با موافقت و دستور رئیس دانشگاه اسلامی دكتر عبداله جاسبی ، پرونده نامبرده با شماره 21018 (در تاریخ 4/10/81) در دفتر استخدام هیأت علمی دانشگاه تشكیل وثبت گردیده و در ابتدا به واحد تهران پزشكی معرفی می‌شوند و این در حالی بود که  بر اساس بخشنامه شماره 25295/35 كه در تاریخ 3/4/74 به كلیه واحدهای دانشگاهی این دانشگاه ابلاغ شده‌است استخدام دارندگان مدرك دكتری حرفه‌ای در تمامی گرایش های مربوطه در دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع شده‌بود.
4- استخدام رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، نماینده مردم  قائم‌شهر در مجلس شورای اسلامی و  وزیر تعاون آقای (م ع) به عنوان هیأت علمی؛
آقای (م ع) متولد  1337 دارای مدرك كارشناسی دبیری الهیات با معدل 14/03 از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد و دارای مدرك كارشناسی ارشد مدیریت دولتی از مركز آموزش مدیریت دولتی، در تاریخ 28/10/78، در حالیكه از سوی دكتر عبداله جاسبی بعنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر منصوب شده بودند (ایشان عضو هیأت علمی دانشگاه نبوده‌اند)، تقاضای عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را می‌نماید. دكتر عبداله جاسبی نیز ضمن موافقت با استخدام ایشان به عنوان عضو هیأت علمی، دستورات لازم را در این زمینه صادر می‌نمایند.


5-استخدام  رئیس سابق واحد كرمانشاه و دبیر منطقه 2 دانشگاه حجت الاسلام والمسلمین (س د ف) به عنوان عضو هیأت علمی؛
حجت الاسلام والمسلمین (س د ف) متولد 1333 دارای تحصیلات حوزوی در سطح کارشناسی ارشد (فقه و مبانی حقوق اسلامی)، در سال 78 از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی تقاضای عضویت در هیأت علمی دانشگاه را می نماید. با موافقت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با جذب و استخدام نامبرده، پرونده وی با شماره 14034 در تاریخ 2/9/78 ، در دفتر استخدام هیأت علمی دانشگاه تشکیل شده و در نهایت از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و با نظر مساعد رئیس و دفتر استخدام هیأت علمی دانشگاه ، حکم هیأت علمی مربی قراردادی تمام وقت برای ایشان صادر شده تا مراحل گزینش های علمی و اخلاقی نامبرده انجام گردد. نامبرده پس از مدتی با حکم دکتر عبداله جاسبی به سمت ریاست واحد کرمانشاه منصوب می گردند در حالی که (س د ف) در هنگام استخدام (سال 78)، دارای 45 سن سال بوده اند. اما بخشنامه شماره 144333/88 مورخ 8/12/77 حداکثر سن داوطلبان عضویت در هیأت علمی دانشگاه را با مدرک کارشناسی ارشد 35 سال تمام تعیین کرده است.
 (س د ف) پس از مدتی و در حالیکه هنوز هیچ تأییدیه‌ای نهایی را از سوی مراجع ذیصلاح در مورد صلاحیت های اخلاقی – سیاسی و علمی اخذ ننموده بود با حکم دکتر عبداله جاسبی به سمت ریاست واحد کرمانشاه منصوب می گردند!
6-استخدام مدیر كل وقت گروه  بازرسی آموزش‌عالی سازمان بازرسی كل كشور آقای (ع م) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
7- استخدام همسر مدیركل وقت بازرسی گروه آموزش‌عالی سازمان بازرسی كل كشور  خانم (آ غ) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
خانم (آ غ) متولد 1341 دارای مدرك كارشناسی ارشد فلسفه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركز (سال 76)، در تاریخ 1/9/77 طی نامه‌ای از دكتر جاسبی درخواست عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی را می‌نماید. در این درخواست آمده است: ”با عنایت به اینكه رشته تخصصی‌ام فلسفه است و علاقه شخصی‌ام به تدریس در رشته مذكور می‌باشد از آن استاد گرانمایه استدعا دارم در صورت موافقت دستور فرمایند ترتیبی اتخاذ شود تا این جانب در رشته فلسفه و در صورت امكان در واحد تهران مرکزی و در صورت عدم امكان در این واحد در واحد تهران شمال به تدریس خود ادامه دهم.“ دكتر جاسبی در هامش نامه بالا، خطاب به معاون آموزشی دانشگاه دستور می‌دهد كه: ”با نظر مساعد بررسی و اقدام شود“. بر اساس دستور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، نامبرده برای انجام امور استخدامی در مورخ 15/9/77 از سوی دفتر استخدام هیأت علمی دانشگاه به واحد تهران شمال معرفی می گردد.
9- استخدام معاون سابق سازمان صدا و سیما و معاون وزیر نفت مرحوم (ع ک) به عنوان عضو هیأت علمی؛
مرحوم (ع ک) معاون سابق اداری- مالی سازمان صدا و سیما و معاون سابق وزیر كار و امور اجتماعی متولد1337 ، با نداشتن دكتری افتخاری از یكی از دانشگاه‌های انگلستان، در تاریخ 12/4/79 متقاضی عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می شود. در درخواست وی از دکتر جاسبی آمده است : ”اینجانب دارای دانشنامه دكتری حقوق می باشم و علاقمندم به عنوان عضو هیأت علمی در یكی از دانشكده های حقوق دانشگاه آزاد اسلامی در تهران معلمی نموده و تدریس نمایم.“دكتر جاسبی نیز در هامش نامه فوق خطاب به معاون آموزشی دانشگاه دستور می دهد : ” با نظر مساعد بررسی شود‌ (پرونده تشكیل شود)“.
10- استخدام یکی از مدیركل وقت منابع طبیعی استان تهران آقای (غ ع ع ن) به عنوان عضو هیأت علمی؛
11-استخدام دادستان عمومی و انقلاب تهران آقای (س م) به عنوان عضو هیأت علمی؛
آقای (س م) دادستان عمومی و انقلاب تهران، مدرك كارشناسی خویش را در سال 1368 از دانشكده علوم قضایی تهران دریافت می‌كند. وی در انتهای سال 82 متقاضی عضویت هیأت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال می‌شود. رئیس این واحد نیز طی نامه شماره 564 مورخ 17/1/83 ، خطاب به دكتر عبداله جاسبی اعلام می‌دارد كه: ” بدینوسیله با توجه به درخواست آقای سعید مرتضوی جهت عضویت هیأت علمی در واحد تهران شمال و نیاز این واحد به تخصص نامبرده خواهشمند است اوامر مقتضی در خصوص استخدام نیمه وقت مشارالیه صادر فرمایید.“دكتر جاسبی نیز در هامش نامه رئیس واحد تهران شمال در تاریخ 24/1/83 ، دستور می‌دهد كه: ”خلاصه پرونده [ارائه شود]“. پس از ارائه خلاصه پرونده به رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ، ایشان در مورد تقاضای آقای مرتضوی و نیز در پاسخ به نامه رئیس واحد تهران شمال دستور زیر را صادر می‌كنند :
”در صورتیكه در تهران مركز (دانشكده حقوق) نباشد با تدریس در تهران شمال بصورت نیمه وقت موافقم.“
12-استخدام آقای (ح ع ك ف) ( شاغل در دوره هفتم مجلس)  به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (ح ع ك ف) فرزند محمد دانشجوی ترم آخر رشته علوم سیاسی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی در تاریخ 25/1/79، از سوی دوتن از نمایندگان مجلس ششم آقایان (س خ) (نماینده مردم ملكان و بناب) و (ج م ن) (نماینده مردم میاندوآب) برای عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به دكتر جاسبی رئیس این دانشگاه معرفی می گردند. دكتر جاسبی نیز در هامش نامه فوق خطاب به معاون آموزشی دانشگاه دستور می دهد: ”برای [واحد] آزادشهر با نظر مساعد بررسی شود.“
13-استخدام مدیركل وقت مطالعات اجتماعی قوه قضاییه آقای (س ا ق ز) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (س ا ق ز) فارغ التحصیل رشته كارشناسی حقوق قضایی در سال 78  (با معدل كل 15/58)، مدیر كل وقت دفتر مطالعات اجتماعی قوه قضاییه، در تاریخ 5/8/79 از دكتر جاسبی درخواست می‌كند تا به عضویت هیأت علمی دانشگاه درآید. ایشان در این درخواست می‌آورد :
”اینجانب آقای (س ا ق ز)، فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی دانشكده علوم قضایی تهران می‌باشم و تقاضای عضویت در كادر هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی –بعنوان آموزشیاری- را از حضرتعالی دارم... امید آن دارم بر اساس صلاحدید حضرتعالی توانایی خدمت و خدمتگزاری در دانشگاه آزاد اسلامی را داشته باشم. از همكاری پیشاپیش شما كمال امتنان و سپاسگذاری را دارم.“ دكتر عبداله جاسبی نیز در هامش نامه فوق خطاب به معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی دستور می‌دهند: ”استثنائاً برای مربی آموزشیاری اقدام فرمایید“ .
14- استخدام معاونت اداری-مالی دانشگاه آزاد اسلامی آقای (ع ن ز) به عنوان عضو هیأت علمی؛
15-استخدام فرماندار رباط كریم آقای (ك م ك) به عنوان عضو هیأت علمی؛
آقای (ك م ك) متولد سال 1352، دارای مدرك لیسانس فیزیك در تاریخ 20/11/80 طی درخواستی به شرح زیر از دكتر جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی استفاده از سهمیه هیأت علمی دانشگاه آزاد  اسلامی برای تحصیل در مقطع بالاتر می شود. در این درخواست امده است: ”پیرو مذاكره حضوری به استحضار می‌رساند كه اینجانب (ك م ك) شركت كننده در آزمون كارشناسی ارشد، متقاضی استفاده از سهمیه هیأت علمی (مربی)، می‌باشم. خواهشمند است اقدام لازم را مبذول فرمایند.“ دكتر جاسبی نیز در هامش درخواست بالا خطاب به معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی، دستور می‌دهند كه: ”با مربی آموزشیار موافقت می‌گردد“
16- استخدام رئیس گروه ادیان و عرفان دانشگاه آزاد اسلامی آقای (ف ا م) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (ف ا م) متولد 1306 به شماره هیأت علمی 6599 از سال 1371 همكاری خویش را با دانشگاه آزاد اسلامی آغاز نموده است. دفتر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی در سال 79 طی استعلامی از وزارت اطلاعات خواهان اعلام وضعیت سیاسی، امنیتی و اخلاقی نامبرده می گردد. این وزارتخانه نیز در تاریخ 17/5/79 طی نامه شماره 459892/خ/8822 اعلام می كند: ”با عضویت نامبرده در هیأت علمی مخالفت می گردد.“
17- استخدام داماد دكتر جاسبی آقای (س م ح) همسر خانم سمیه جعفرعلی جاسبی دختر دكتر عبداله جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی) به عنوان عضو هیأت علمی؛
 آقای (س م ح) دارای مدرك پزشك عمومی از دانشگاه پزشكی شاهد (فارغ التحصیل سال 82)، بلافاصله بعد از دریافت مدرك تحصیلی خود، تقاضای عضویت در هیأت علمی تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال را می دهد. واحد تهران شمال نیز طی نامه شماره 10127 مورخ 24/2/83 ، تقاضای نامبرده را برای آقای دكتر جاسبی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ارسال می دارد. این واحد علاوه بر تقاضای بكارگیری تمام وقت مشارالیه به دكتر جاسبی اعلام می كند كه قصد دارند تا از آن نامبرده در سمت مدیرگروه آموزشی نیز استفاده كنند (مدیرگروه تنظیم خانواده).  دكتر جاسبی نیز در جواب نامه فوق الذكر اعلام می كند: ”موافقت می گردد“.
18- استخدام آقای (ن ه)  به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
با شروع به تحصیل نامبرده، دفتر گزینش دانشگاه آزاد اسلامی (كه علاوه بر گزینش استاد وظیفه گزینش دانشجویان به ویژه در تحصیلات تكمیلی و كاركنان را نیز بر عهده دارد)، طی نامه شماره 314-78-109 مورخ 8/9/78 و 131-31-115 مورخ 28/11/78 راجع به نامبرده از وزارت اطلاعات استعلام به عمل می آورد. وزارت اطلاعات نیز طی نامه شماره 454203/خ/8822 مورخ 11/5/79 خطاب به گزینش دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می كند: ”برابر بررسی های به عمل آمده این وزارت با تحصیل نامبرده در مقطع دكتری و همچنین عضویت در هیأت علمی دانشگاه متبوعه مخالفت می نماید.“
19- استخدام نماینده سابق زابل و معاونت عمران دانشگاه آقای (غ ع ش) به عنوان عضو هیأت علمی
20- استخدام  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان آقای (س م ک) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (س م ک) متولد 1346 ، دارای مدرک دکتری حرفه ای (پزشکی عمومی) از دانشگاه شهید بهشتی، در سال 78 از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی تقاضای عضویت در هیأت علمی آن دانشگاه را می نماید.
 با موافقت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، پرونده نامبرده در تاریخ 8/6/78 در دفتر استخدام هیأت علمی دانشگاه ثبت و تشکیل شد.
در بررسی مستندات پرونده نامبرده سندی دال بر اینکه ایشان از نظر علمی و پژوهشی مورد خاص و استثنایی بوده باشند و این دانشگاه نیاز مبرم به تخصص وی داشته باشد ، یافت نگردید. بنابراین از آنجاکه مشارالیه دارای مدرک دکتری حرفه ای بوده استخدام ایشان بر خلاف مقررات صورت گرفته است.
21-استخدام یكی از قضات قوه قضاییه آقای (ع ك ز) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (ع ك ز) از قضات قوه قضاییه، در تقاضای خود به آقای جاسبی می نویسد : ” اینجانب (ع ك ز) با تحصیلات كارشناسی ارشد از آن دانشگاه و سابقه قریب به 9 سال تدریس در مؤسسات و دانشگاه های مربوط به آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركزی و جنوب ...تقاضای عضویت در هیأت علمی دانشگاه آزاد واحد مركز را دارم.“دكتر جاسبی نیز در هامش تقاضای نامبرده خطاب به معاونت آموزش دانشگاه دستور می‌دهد كه : ”با توجه به سوابق استثنائاً برای تدریس در یكی از واحدهای تهران استفاده شود.“
22- استخدام یكی از منسوبین رئیس واحد تهران جنوب  به عنوان عضو هیأت علمی؛
آقای (م ر ث) (از منسوبین نزدیک آقای (ا ش) رئیس سابق واحد تهران جنوب و رئیس منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی) ، در سال 80 تقاضای استخدام در هیأت علمی واحد تهران جنوب را می‌دهد. شایان ذكراست در آن هنگام آقای دكتر (ا ش) رئیس واحد تهران جنوب بوده‌اند.
 رئیس واحد تهران جنوب نیز طی نامه شماره 3101/04/الف/ب مورخ 3/6/80، خطاب به دكتر جاسبی ادعا می‌نماید كه واحد مذكور نتوانسته است به حد نیاز برای تدریس در رشته ریاضی از میان دارندگان دكتری رشته ریاضی هیأت علمی جذب کند، به همین دلیل از دكتر عبداله جاسبی درخواست نموده است تا آقای (م ر ث) با مدرك كارشناسی ارشد ریاضی به استخدام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب درآید!دكتر جاسبی نیز در هامش نامه فوق خطاب به معاون آموزشی دانشگاه دستور می‌هد: ”بررسی گردد“.
23- استخدام معاون سابق وزارت امور خارجه  آقای (م ا م) به عنوان عضو هیأت علمی‌؛
آقای (م ا م) از معاونین سابق وزارت امور خارجه و دارای مدرك غیر رسمی در سطح كارشناسی ارشد رشته روابط بین الملل(سال اخذ 21/3/77) ، در تاریخ 2/7/77 تقاضای عضویت در هیأت علمی دانشگاه را به شرح ذیل از دكتر عبدالله جاسبی درخواست می‌كند.
 در این مورد نیز دكتر عبداله جاسبی در هامش نامه و درخواست فوق خطاب به معاون آموزش دانشگاه ، چنین دستور می دهند: ”با نظر مساعد بررسی شود“.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389    | توسط: تخریبچی ثانی    | طبقه بندی: تحلیل،     | نظرات()